» Poradna » Počítačové sítě

T-mobile internet

Je normalne aby mi internet od T-mobile (mobilny FLASH OFDM) pri 100% signale mal rychlost v case spicky co je a to odhadujem len podla tej rychlosti od 13:00 do 22:30 cca 15 kByte/s co je co je asi 10% z katalogovej rychlosti??? A odozvu-ping 200-500ms??? Rano o takej 7:00 to ide este pohode - rychlost 150kByte/s a ping 40-60ms.

Odpovědi na otázku

Proč by to nebylo možné,je to mobilní síť,čím víc lidí,tím nižší rychlost a delší odezva a mimochodem TM žádnou minimální rychlost negarantuje,aspoň v ČR ne

no sak to mi je jasne ze cim viac ludi tym mensia rychlost ale pred 2 mesiacmi som mal este rychlost 200kB/s a ping nad 60 nesiel a teraz toto??? to za 2 mesiace tolko ludi nabrali??

A kolik myslite, ze je k takove zmene potreba dalsich aktivnich uzivatelu ve Vasi lokalite? :o)
Tohle neni pripojeni na jine nez nouzove pouziti.

no tak kedze to islo este nedavno na 100% tak aby to islo na 50% musia zobrat tolko uzivatelov ako bolo ked to islo 100% ale teraz to ide na 10% tak ja pochybujem ze za 2 mesiace sa zrazu pocet uzivatelov zostvornasobil.

btw pri merani teraz o 7:00 je rychlost:
Rychlost připojení k internetu: 2,807 Mbit/s
Rychlost stahování dat: 359,3 kByte/s