» Poradna » Počítačové sítě

T mobile - tarify BAV SE (do 27 let ) - jak zjistí věk ?

Uvažuji o přechodu z twistu na tarif, ani né tak kvůli volání ( mám v práci zdarma ), ale kvůli tomu, že je potom docela dobrá cena za ADSL ( 489 Kč/měsíc ). Tudíž hledám co nejlevnější tarif u T-mobile ( většinu známých mám u T-mobile).
Nejlevněji nabízí Tarif pro mladé od 6 do 27 let ( BAV se - mých 5) za 99 Kč / měsíc.
Zkusmo jsem to objednával po internetu a jediná kontrola věku je zadání čísla občanky a rodného čísla v objednávkovém formuláři ? ( řekněme , že to napíšu na známého, nebo ségru - někoho , komu ještě nebylo 27 ). Potom už to nijak neověřují, nebo jak to funguje ?

Odpovědi na otázku

No tak jasný můžeš mít smlouvu na někoho jiného pokud se sním na tom domluvíš

Jo a jak to funguje, když třeba dotyčnému je 26 a za dva roky tedy bude přes těch 27. To mu tarif zruší ?

mozna ze to prodlouzi tak si to na dite dej nebo na hlavaku je spousta mladych bezdomovcu v praze tak ti jeden z nich za petikilo podepise co chces, je mozne ze si toho nevsimnou nebo to prevedou na dospely tarif ktery ti daj iextra zvyhodneni a budes volat vicemene za stejne (aby neprisli o zakaznika kdyz jim oznamis ze prechazis tak vetsino uzacnou sypat z rukavu premie a nabidky ktere se jim najednou objevi na monitorech - viz reportaz cerne ovce)

Dají ti to nejspíš na dobu určitou (rok, nebo dva) a pak už ne.