» Poradna » Mobily

T-Mobile - Internet

Dobrý den , když si koupím balíček u T-Mobile s neomezenými sociálními sítěmi bude tam fungovat i Messenger?V seznamu sociálních sítí mají : Imgur, Regram, VChat, Badoo, Facebook, Foursquare, GameKit, Google+, Hyves, Instagram, LinkedIn, Meebo, MySpace, ooVoo, Pinterest, Poco, Secondlife, Snapchat, Tumblr, Twitter a Vine, ale Messenger tam napsaný není,ale je součástí facebooku tak nevím jestli bude fungovat.Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

To jako vážně? No ok, messenger se napojuje na facebook.. nikam jinam... co asi myslíš, že to bude zpoplatněné? Nehledě na fakt, že dost lidí se ptalo a na internetu je těch reakcí hoooodně...

internet od T-mobile je jako víno z ruska nebo vodka z francie

Myslím že je to v česku s mobilním internetem obecně ... Sice rychlost ok, ale s tím FUPem ti to vystačí tak na 9 minut ( vlastní zkušenost :/ )

Sám bych to lépe neřekl Dej skvělou technologii do ruky blbci a vymyslí ... T-mobile Czech Ono to jinde nebude lepší, všichni tři operátoři jsou vázáni kartelovou dohodou, ale to co oni s tím dokázali udělat, to je mazec.

Co se tak koukám, tak jedinej slušně použitelnej je jeden od vodafonu, kde má FUP 30GB a omezení rychlosti na 8/4. Nevýhodou je, že ti tam k tomu cpou WiFi modem za 2,5 litru ...

Tady jde o něco jiného. LTE jako takové je perfektní technologie. Telefony, respektive mobilní zařízení s možností LTE máme taky. Co ale nemáme, to je jednak pokrytí ... myslím tím POŘÁDNÉ pokrytí, ne tu frašku co předvádějí naší operátoři ... ale hlavně, konektivitu. Každá technologie má své limity. No a protože kdo dneska "nesdílí" jako by nežil, tak jsou všechny (nejen LTE) sítě naprosto zbytečně a nesmyslně vytěžováni debílkama, co nedokáží žít bez "sdílení" Spotify, Netflix a všech těch zbytečných kravin, sítě jsou přetížené a je třeba dělat kompromisy. takže normální člověk má sice telefon s LTE, má dokonce i slušné pokrytí, ale oni mu to musí FUPnout na úplně směšném limitu, aby "zbylo" taky na druhé ... prostě kovbojka po česku no

Platí to i pro Messenger, spíš si ale spočítej, jaký využití na sociálních sítích máš reálně, protože ten balíček mi přijde jako další tahání peněz, když tam není ani youtube nebo spotify.

Přesně tak, pokud není na těch sociálkách nonstop tak se to asi nevyplatí. Text nezabírá skoro nic a leda tak ty obrázky to trochu zvětší, ale i tak to moc nežere.

Proč to nenapíšeš na podporu T-Mobile? Nebo si jako myslíš že někdo z nás o tom má více informací než jejich podpora?

A ty si fakt myslíš že na podpoře T-mobile mu někdo seriozně poradí? Co by z toho měli? Oni Tě primárně začnou lámat na nějaký, pro ně obchodně výhodný, tarif, ale když se jich na něco zeptáš, tak ten brigoš na Call centru vůbec neví co po něm chceš