» Poradna » Ostatní

Sznam " slevomat"

Ahoj,
jde jen o takový poznatek, jestli i Vy jste zaregistrovali cca před dvěma týdny bylo velké "haló" o spuštění obdobné varianty jako je slevomat na seznamu. S tím že první 3 dostanou škodovku zdarma .. Myslím že v tuto chvíli si seznam ušil z ostudy kabát, protože už na jejich stránkách není ani odkaz na slevy.. Zajímalo by mě jestli na PR budou padat hlavy, protože takovouto neprofesionální přípravu ve firmě jsem dlouho neviděl ...

Odpovědi na otázku

a to jste vazne tak naivni, ze si myslite ze tu skodovku dostanete ?
to dopadne stejne jako s tim Slevomatem, mate krecove zily ? jo tak to vicemene neni zadny problem a muzete u nas tu kavitaci delat, vemte si klidne vice voucheru
(jen pro zajimavost presne neco podobneho byly pred chvili ze jim tam nekdo s timhle zkolaboval a odumrelo mu pul mozku, anebo tak neco a bylo tam stesti ze ho doktori vubec zachranily)
anebo jogurticek za 99 Kc, normalne stoji 245 Kc, sleva 70 % !
ja jen, ze normalni lidi si neuvedomej, ze to je psychologie - je to samozrejme spocitane tak, ze tomu poskytovateli se to vyplati vzdycky !

Věřím že tu škodovku opravdu dostanou.. myslíte že by si to seznam vzal na triko ? .. udělat akci a pak ji nesplnit ?
No vyplatí nevyplatí to je individuální ne vždy se na tom vydělá samozřejmě zprostředovatel jako slevomat vždycky protože " za nic" má 20 procent z každého koupeného voucheru ... zadavateli se to vyplatí až od nějakého počtu určitě ne při minimálním odběru
.... zase na druhou stranu jde vidět jak jsou v některých případech věci předražené ..

ale takhle to neni, nejaka vec stoji normalne 3 tisice, tak ji zdrazi na 4 a daji do toho nejakou sluzbu a daji to 4.5
na slevomat to daji za 999 Kc, reknou ze astronomicka sleva, je to treba hodina terapie + masaz + nejaka dalsi, clovek kterej si to objedna tak normalne tam stravi odpoledne, ale takhle
tam je jen 40 minut + 20 minut terapie, bez masaze atd, proste se to orizne

anebo vy si snad kupujete kazdy den dzusicek za 400 Kc ? je ale fakt ze kdyz maji tyhle pobocky na letisti, anebo ve Spindlu tak tam to maji za takhle nechutny prachy, cesi je nezajimaj, je to pro nemcoury !