» Poradna » Ostatní

SystemsService.vbs - Jak odstranit?

Dobrý den,Potřebuji pomoc. Najednou zničeho nic mi začlo vyskakovat toto okno https://ctrlv.cz/QJKL pokaždé když ho zavřu tak po třeba minutě vyskočí znova, někdy i třeba 2x vyskočí...Právě teď skenuju PC pomocí Malwarebytes tak doufám že mi to najde tu hrozbu co to dělá, ale ptám se kdyby to nenašlo tu hrozbu, tak můžete mi poradit co mám udělat? Jaký mám použít program? Děkuji za všechny odpovědi! (Windows 7)

Odpovědi na otázku

Zkusit se vrátit k funkčnímu bodu obnovy případně obnovit systém ze zálohy.

Skodna utoci aj na Silvestra.

Vymaž ho a máš pokoj