» Poradna » Notebooky

System32 maintenance.vbs nenalezen

Dobrý den všem, potřeboval bych pomoc.Když jsem zapnul noťas tak se mi vyskakovalo a urt to vyskakuje že C:/WINDOWS/system32/Maintenance.vbs nebyl nalezen, předtím jsem to neřešil ale teď mám černou obrazovku a teďkom vyskočil konzole a nic víc. Pokud by někdo věděl jak to spravit byl bych moc rád.Děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Zřejmě malware

No je treba odstranit malware a zamyslet se nad pouzivanim PC do budoucna tak, abyste si ho zase nezasvinil (ne, "samo" se to nestalo).Vzhledem k okolnostem by bylo vhodne, kdybyste to odvirovani nechal na nejakeho odbornika.

Díky moc za radu