System

ahojte.mam na vas otazku ale asi to bude zlozite urcit. mam pc: hp m1280.uk- je 3 roky stary a chcem vymenit graficku kartu,stacila by mi geforce 8600 gts ak by bolo mozne tak pretaktovana ako je od xfx alebo bfg ale neviem ci je schopny moj pc prijat kartu taku to alebo musi to byt karta nizsich kvalit alebo ako by som to povedal ci to nie je prilis moderna karta na moj pc. ak by ste boli tak dobry a nepozreli sa na to lebo sam som z toho jelen. a keby ste vedeli poradit...vopred vam pekne dakujem

Odpovědi na otázku

Nezakladejte tu duplicitni temata. Predem dekuju.

CO KOKOT CO SI VRAVEL?

nenašel jsem specifikaci ,ale o co jde , po otevření zjistíš jaké má připojení GK ,problém potom může být s výkonem zdroje , ten se také dá vyměnit pokud je ATX .Chtělo by to také vědět jaký tam je CPU.