» Poradna » Windows (a jiné OS)

System Windows 10 sa nepodarilo nainstalovat chyba_C1900101-2000C

Omylom som spustil aktualizaciu systemu W7 na W10 po restarte PC som instalaciu prerusil tvrdym resetom systemu. W7 sa mi vporiadku obnovil do pôvodného stavu ale odvtedy mam vo w-update stale hlasku:System Windows 10 sa nepodarilo nainstalovat chyba_C1900101-2000CSkusil som tento postup:CMD -do prikazoveho riadku a zadat spustit ako spravcavypisat prikazy:net stop wuauserv - potvrdit enternet stop bits - enternechat otvorene okno cmdprejst do priecinka c:\Windows\softwareDdistribution\Vzmayat cel7 jeho obsah aj s adresarmiVratit sa do konzoly CMD a vypisať príkazynet start wuauserv - enternet start bits - enterale nepomohlo to.Preto som skryl ponukanu moznost aktualizacie na Win 10 a zrusil aktualizaciu: KB3035583 co zrusi neustale ponukanie prechodu na W10Ani toto nepomohlo a vo Win update mam stale vyraznu červenu hlasku o neuspesnej instalacii W10. Je to neprijemne lebo si musim stale davat pozor aby som nahodov nepotvrudi novu aktualizaciu na W10 a taktiez system prestal automaticky ponukat aktualizacie Win 7 co musim kazdu druhu stredu v mesiaci urobit sam - mam nastavenu moznost Vyhladat aktualizacie, ale poskytnut moznost vybrat, ci sa prevezmu a nainstaluju.Vie niekto púoradit ako toto otravne hlásenie o neukoncenej aktualizacii WIN 10 vypnut?

Odpovědi na otázku

No já jsem to ani raději nečetl celé,ale tady bych rovnou začal kompletní reinstalaci podpořenou odborníkem.

no ak by si docital tak by si zistil ze ja nechcem prejst na W10 a ze 7 po obnove mi ide dobre, chcem len odstranit to obtazujuce hlásenie o chybej instalacii W10 s Win Update. Aktualizacný subor KB3035583 som uz odinstaloval takze v paneli spustených proigramov mi uz prechod na W10 neponuka.

Vyresetuj WU do základního nastaveníhttp://www.sevenforums.com/tutorials/91738-windows-u... Pro tebe platí postup č. 3Stáhni si dávku a spusť jako správce http://www.sevenforums.com/attachments/tutorials/380...

Nepomohlo ani toto hlaska o nepodarenej aktualizacii na W10 ostala urobilo to to iste co som popisoval ze som urobil rucne príkazmi a vymazanim historie aktualizacii v historii teraz nemam ziadnu aktualizaciu (ani zakazane) ale hlaska ostala

rovnaky problem

Toto isté aj mňa už vytáča do zúrivosti asi pol roka!! Nikto mi nevie poradiť, čo s tým. Keď mu to "dilinovi" nejde naištalovať, nech sa na to vybodne...Logicky by to tak malo byť, ale technika je niekedy nevyspytateľná....