» Poradna » Programy

Systém Windoes nemá přístup k určenému zařízení, cestě nebo souboru.k přístupu k položce pravděpodobně namáte patřičná oprávnění = co to je?

Pred tejdnem mi to napsalo i kdyz jsem chtel spustit ovládací panely a cokoliv v nich. Ted mi to dela jen kdyz spustim Explorer? ale nespusti se co s tim?nemohlo by to bejt necim jako Gator? pouzil jsem Ad-ware 6.0 a neco mi to naslo tak jsem to odstranil, a ...

Odpovědi na otázku

Ji jeste jsem zapomnel ze jsem to nijak neodstranil, tak jsem musel formatovat. Ale to se mi teda ted nechce.co s tim?

další zjištění, explorer finguje, když pustím průzkumníka a řádku kde je cesta napíšu http://www.ziv........... ?!!?!?!?!?!?!?!??!!?!?!?!?