» Poradna » Windows (a jiné OS)

System recovery options, nefunguje klvesnice ani myš

Dobrý den,Dneska jsem spustil svůj PC a místo toho aby se mi to načítalo tak se mi tam objevila tabulka že si mám vybrat mez obvyklým spuštěním windows a vyřešením problémů (doporučeno), když dám spustit klasicky tak se mi do nekonečna načítá spouštění systému windows a když dám opravení tak se mi ukáže system recovery options ,ale nemůžu nic dělat protože mi nějak přestane fungovat klávesnice a myš. Nevíte jak bych to mohl zprovoznit alespoň tak aby mi začala fungovat ta myš a klávesnice při recovery options pak už bych to zvládnul sám.

Odpovědi na otázku

Připoj PS/2 klávesnici.A co takhle Nouzový režim? Nebo Nabootuj instalační nebo opravný disk.

Děkuji za radu ,ale mohl by jsi mi to říct tak aby jsem to zvládl i já ? Přesný postup :)

A ručičkama si už budeš hýbat sám? Google dnes nefunguje?

Na google jsem už hledal a proto jsem si přišel sem pro přesné instrukce pro pomoc. kdybych věděl jak zprovoznit klávesnici nebo myš tak by to pomohlo.

Odpověď už jsi dostal - nabootuj instalační nebo opravný disk. Pak už bude klávesnice a myš fungovat a do opravných nastavení se tak dostaneš.Jasné?

Teď je mi jasné co mám udělat ,ale opět nevím ja. jak mám nabootovat opravný disk,co k tomu potřebuji ? a ještě něco znova jsem si přečetl co mi to tam píše a bylo tam že pokud jste počítač vypl z napájení což jsem udělal dejte spustit v obvyklém režimu ,ale když to udělám tak se mi to tam už 20 minut načítá. Velice se ti omlouvám ,ale každý nerozumí tak dobře elektronice jako ty

Potřebuješ (překvapivě) opravný disk. NE kilo jablek - například....

"juwo-druhý" chytáš se do isidel.