» Poradna » Programy

Systém pro interní sdílení dokumentů

Zdravím, hledám řešení pro firemní sdílení dokumentů. v interní síti. Představa by byla asi taková: Ve zjednodušené formě něco jako sdílení dokumentů třeba od google. na serveru či nasu by běžel sw, kam by se uživatel přihlásil a mohl by sdílet dokumenty s ostatními uživateli - cca 250, nastavovat práva atd. Lze něco takového doinstalovat do nasu (synology DS1621+)Nemáte někdo s tímto zkušenost?V.

Odpovědi na otázku

Sharepoint.

otazka ci to ma byt dotupne aj mimo firemnu siet.dalsia otazka ci mate vo firme active directory a ak ano tak sa to jednoducho naparuje do AD a nastavujete jednoducho cez Synology read/write prava na danu zlozku.Potom uz je jednoche bud cez nejaky logon script alebo politiku group policy aby to videl dany uzivatel

synology drive

nextcloud

Lotus Notes

https://cs.libreoffice.org/download/libreoffice-online/https://www.collaboraoffice.com

Podle mě by to pro 250 uživatelů chtělo už něco pořádného. Pokud na to firma má, tak by bylo ideální MS Office 365 se Sharepointem a MS Teams pro komunikaci.