» Poradna » Windows (a jiné OS)

Systém nebyl úspěšně ukončen. Windows 7

Dobrý den, mám problém ,že když při zapínání Windows 7 se zobrazí obrazovka s výběrem spuštění počítače: Nouzový režim.Nouzový režim se sítí. Nouzový režim s příkazovým řádkem. Spustit Windows obvyklým způsobem. Při Spouštění Windows normálním způsobem se windows načte, avšak při kliknutí na jakoukoliv ikonu se začne načítat a po několika minutách se zobrazí tabulka “Ukončit program” -ano/ne.Při zmáčknutí Ne se nic nestane a při Ano se zobrazí pouze plocha bez ikon. Předem děkuji za rady. Můžete poradit i napsáním na e-mail.

Odpovědi na otázku

Dobrý den, Nemůžeme odpovědět i na e-mail, protože tu nikde není vidět. Jestli jste ale při psaní příspěvku e-mail vyplnil a zaklikl že na něj chcete reakce, tak vám asi doputují.Při spouštění počítače bych jej spustil v nouzovém režimu a použil nástroj System restore a zvolil bych bod obnovení s datem, kdy to ještě spolehlivě fungovalo. Body obnovení se obvykle samy vytváří před operacemi, které mají možnost systém rozvrtat. Pokud bod obnovení nebude k dispozici, mohly by pomoct ještě některé další nástroje na opravu, ale to už nebývá triviální a na rady přes poradnu. Alespoň já si na to netroufnu.

Děkuji za odpověď, jelikož jsem lajk tak bych se chtěl zeptat kde najdu System restore

system restore = obnovení systémunajdeš ho v nabídce start