» Poradna » Programy

System Mechanic 8

Dobrý den,v časopisu computer 20/08 je plná verze(6 měsíců) programu System Mechanic 8,ale na stránce kde je uveden aktivační kod - www.iolo.com ... - je uvedeno 6ti místné číslo,které prostě nefunguje.Jestli dělám něco špatně,prosím o pomoc.Děkuji Tischer

Odpovědi na otázku

tak te aktivační kod je 7mi místný

Jestli si nechceš zadrbat PC, tak na nějaký SM 8 zapomeň. A to hodně rychle.

Je všeobecně známo že programy dávané "zadarmo"tímto plátkem-stojíza hooooo.

ty asi nevis o cem mluvis ty lamo ten program neni free ale placenej takze je ok se to super program nevim jestli jsi ho mel ale je ok az nto ze neni cz a ani nebude protoze si vyrobce programu nepreje aby byl nejak jinak prekladan nez v ang
takze je mohu jen doporucit ten program je super udrzuje pc v kondici .

Vidím, že tady "lamy" lítají již od rána. Dotyčný produkt patří do kategorie, která, v závislosti na úrovni vašeho "bordelu" v PC, vám velmi lehce!! zvýší úroveň tohoto bordelu (klasickým příkladem budiž neumělé cištění skvrny na látce) na bornel nesnesitelný, přímo korespondující s funkčností OS. Abych jen nekritizoval, ale také pomohl. Naprostá špička na sadu souborů Registry je zcela neomylně Registry Clean Expert. Jinak, samozřejmě, čištění složek typu Temp a podobných provádím zásadně ručně i přesto, že RCE to umí také.

Tak ten program moze poskodit System?

program samotný samosebou ne - vždycky je na vině, to co je mezi židlí, a monitorem
ale - konkrétně tohle svinstvo, nemá v PC, co dělat.
a nějaký výblitky od XTRATO, neber v úvahu, protože PC v kondici, udržuje, zase jenom uživatel.
Dej na slova "nemohoucího" - ten ví, o čem mluví /i když někdy dost kostrbatě, a učeně/.

Vies lamo ja ten program mam a je dokonca v Sk jazyku.

Nahrad to Tuneup Utilities nebo CCleanerem. Co vim, tak System Mechanic 7 - předchudce, měl slabou recenzi (review).

Tvoje rada je stejně pitomá jako celý thread.

Tak už vím,nejdřív se musím zaregistrovat a pak přijde mailem aktivační klíč

Taky jsem byl z toho programu na větvi, cože to není za unkát. Ale on skutečně dovede v kompu navařit docela dobnrý guláš a upravit jeho chod podle svých představ, které se ovšem neshodovaly s představami mými. Jsou přece jen zodpovědnější programy, jak uvádí předešlé odpovědi. Ale pokud jej chceš přesto používat, tak doporučuji velkou opatrnost. Něco zbabrat není problém, ale když nepomůže ani obnovení systému, pak už zbývá jen přeinstlace systému

Tak jsem to zvážil a program jsem odinstaloval. Díky všem za radu B ]

Milí dopisovatelia :) S týmto programom od IOLO mám niekoľko ročné skúsenosti a všetky sú len dobré. Nikdy mi nerozhodil systém a všetky nástroje sú veľmi prehľadne a bezpečne organizované v menu tak, že by sa asi ani začiatočník nemal pomýliť. Na rozdiel od konkurencie (Tuneup, CCCleaner) je System Mechanics fakt komplexný a aj reálne zrýchli beh systému od jeho štartovania, cez samotný chod až po vypínanie. Má perfektný defrag a všetky svoje operácie robí tak, aby pri práci nespomaľoval. V podstate sa to dá zrnúť tak, že k tomuto programu ani reálna alternatíva neexistuje. Určite by som nezahodil možnosť ho pol roka používať zadarmo.

Spíše preferuji jednoúčelové čističe, ale pokud by se jednalo o víceúčelové, tak velmi dobré zkušenosti mám s WinTools Professional a WinSpedUp. Mimo registry spolehlivě čistí i soubory. A umí i dolaďovat systém. Pokud by šlo jen o registry, pak jeden z těch velmi dobrých je Registry Shower 2007, resp 2008.