System a power fan

Prosím jen o malé vysvětlení rozdílu mezi system fan header a power fan header.Díky

Odpovědi na otázku

Je to jen označení konektorů na desce. Co kam zapojíš je celkem jedno (chladič CPU ale patří do CPU FAN). Jde spíš o to, zda jdou všechny regulovat nebo ne. Power FAN většinou regulaci neumí (oficiálně je dělaný jen pro připojení větráku ze zdroje, pokud to jde nebo pokud byl vyměněný).Pokud jdou regulovat všechny, nic ti nebrání si je tam napíchat jak chceš a nastavit je podle svého (detailně to jde na většině desek přes Speedfan).

Děkuji. To je to co jsem chtěl vědět.