» Poradna » Web a internet

SyntaxError: Unexpected end of JSON input

Ahoj, objevuje se mi tato hláška, když se chci dostat na web chance.cz a přímo na live zápasy. Nevíte jak tuto hlášku odstranit,aby mi web fungoval.díky

Odpovědi na otázku

ahoj mám to samé a ne se toho zbavit,nanašel jsi řešení,dík

to znamená, že když vy se snažíte dostat na live zápasy, tak ten objekt, co posílá zpátky server, je prázdnej, a tak funkce JSON.parse, která předělá objekt ve stringu na objekt, najednou neví, co má dělat, protože jí nepřišlo nic, nebo něco, s čim neumí pracovat