» Poradna » Počítačové sítě

Synology DS216SE, problém s přístupem z venku

Dobrý den.Mám problém se zobrazením souborů z NAS v mém PC,Nainstaloval jsem WebDav a zprovoznil. V PC jsem nainstaloval NetDrive.Připojení k NAS proběhne a v PC se vytvoří složka, ale je prázdná.Můžete mi poradit kde může být problém?Díky

Odpovědi na otázku

Předpokládám že se připojujete na veřejnou IP routeru, máte tam povolené všechny potřebné porty ?

A z vnitřní sítě Vám to funguje?Mimochodem myslíte že je vhodné takto vystavovat do internetu obsah Vašeho NASu ? Doporučuji použít nějakou VPN (Synology má své vlastní balíčky) případně jiný způsob zabezpečení / autentizace přístupu.

a to mas teraz nove, alebo ti to doteraz fungovalo a prestalo? Preco sa nepripajas cez drive alebo cloud station? Mas verejnu IP, mas presmerovany port 5005/6?