Synology DS216j Surveillance Station opotřebení hdd

Ahoj, mám možná hloupý dotaz, ale potřeboval bych názor. Jak moc se na životnosti hdd projeví neustále nahrávající aplikace Surveillance Station. V NASu jsou dva disky WD Red 2TB.Děkuji,Pavel

Odpovědi na otázku

Pro dohledový systém (Surveillance) jsou speciální disky řady Purple, třeba tento: https://www.czc.cz/wd-purple-purx-2tb/147588... . Ale řada Red by to měla zvládat také. Oba jsou pro provoz 24 hodin denně / 7 dní v týdnu. To znamená nepřetržitý provoz.