» Poradna » Ostatní

Synology a web v telefonu

Dobrý den, mám nas Synology ds112j s 3tb diskem. Když si otevřu nás v internetovém prohlížeči mám úplně jiný náhled než když si ho otevřu v telefonu. Nevíte jak nas nastavit, abych měl úplně stejně zobrazení v telefonu jako na ntb? Jde mi hlavně o přístup k aplikaci download station, abych mohl přidat soubor z telefonu a nemusel kvůli tomu otevírat ntb nebo zapínat Pc. Dekuji

Odpovědi na otázku

Jiný vzhled bude pravděpodobně způsobený prohlížečem v mobilu. Většina prohlížečů umí nastavit, aby se chovaly jako prohlížeč v PC.

www rozhraní Download station na mobilech nefunguje dobře, nainstaluj si do telefonu aplikaci "DS get" která je k ovládání Download station určená..

tak to schvalne pozeram, lebo vzivote mi nenapadlo liezt do NASu cez telefon :) a DS je uplne rovnake ako v notebooku. Kazdopadne preco by som sa prihlasoval nejakym telefonom, ked do vivaldi/opera/chrome existuje rozsirenie "synology download station" a ked si na rovnakej LAN s NASom tak do web rozhrania ist nepotrebujes.

tak na lokalni siti jo, tam je to pres telefon zbytecny.. i kdyz asi existujou situace kd nepujdes k PC.. ses na zahrade a najednou si chces necostahnout tak vytahnes mobil a uz to jede. Tam ta aplikace DS get ma smysl.Ale ja sem teda pochopil (mozna spatne) ze dotaz znel na to kdyz je mimo domov a chce jit na Download station z mobilu.

oprava: do web rozhrania NASu.. samozrejme NAS cez telefon pouzivam, DS file a DS audio.

No mě to píše že Ds get v této lokalitě není podporován a ještě se zeptám mohu tuto stanici Synology DX213 použít samostatně?

co znamena samostatne? DSget instalujem prave teraz a ide, hned ho aj odinstalujem.

Aniž bych měl jinou stanici od Synology..Pokud používáte android tak možná ano, ale na mém iPhonu bohužel..

hore pises ze mas DS112j, takze som to pokladal za preklep.. DX213 je rozsirovacia jednotka nieco ako externy disk pre NAS, to sa neda pouzivat samostne..

no ma to eSata konektor, takze teoreticky by to slo pres esata pripojit, preformatovat na NTFS... ale kdo a proc by to delal..

Ano mám DS112J... Ale nevím proč, ale když spustím film v TV Philips 65PUS7303, tak buď mi nejde zvuk a nebo se vůbec nespustí... Jedná se o filmy co jsem stáhl přímo do nasu, ale filmy co jsem tam nahrál z nrb normálně jdou... Tak jsem si myslel, že bude nad slabý a našel tento...

tak 112j je 8rokov stary model, neviem co od toho cakas.. kazdopadne problem s filmom bude v konkretnom filme vs telka a nie preto, ze si ho tahal cez download station.

tak teď se mi povedlo 3 filmy zase pustit, ale ten co bych chtěl prostě ne.... v TV používám VLC Player a je jedno jestli je to 4K nebo nějaký 480p prostě něco pustím a něco ne...

Pravděpodobně to přehraje jen film ve formátu co umí tvá televize a ty ostatní není nas schopen transkodovat do správného formátu , protože je na to moc slabej.

Tím to nebude... Večer jsem udělal test a stáhl 5 stejných filmů jednou do ntb a jednou do nasu. 3 se stáhli v pořádku jak do ntb tak do nasu. Jeden se stáhl špatně do ntb a druhý zase špatně do nasu.... Tak už nevím co s tím 🤦‍♂️

Co to znamená pět stejných filmů. Pět krát ze stejného zdroje?

5 různých filmů ze stejného zdroje.

Já mam DS213j a měl jsem stejný problém. Každý film může být v jiném kodeku(divx, xvid.....) a televize všechno nepodporují. Mám dve televize a každá podporuje něco jiného. Nainstaluj si program Format factory a film co ti v TV nejde, převzorkuj do jiného kodeku nebo i formátu(avi, mpeg, mov....). Musíš zkoušet a zkoušet. Já pro tel. LG používám .avi a kodek divx.

to uz pomaly si mozes tie filmy natocit sam. Normalne si kup repas notebook s i5kou za 5 korun, pripoj ho HDMI a pojde ti uplne vsetko vratane tituliek. A co nepojde, tak na druhy den bude novy codec pack a uz to pojde.