» Poradna » Programy

Synergy - vista vs fedora

Caute,

neviem ci niekto poznate aplikaciu Synergy. Ak ano, tak neviem ci mate skusenosti ze vam mrzla klavesnica a mys na
sekundarnom kompe. Vzdy ked sa prepnem tak kazdych 20 sekund mi zamrzne klaveska a mys asi na 5 sekund.

Server mam Vista SP1 a client Fedora 10 so vsetkymi updatemi. Synergy 1.3.1

Dik za rady.

Odpovědi na otázku

to se mi nedelo...server 2008 + fedora + windows 7 - pekne po ctyrech monitorrech tam i zpatky bez jedineho zaskobrtnuti. jen s UAC trochu zapasi, ale to bych rekl ze by slo odladit kdybych nebyl lidny poustet tu sluzbu pod systemem...

a co mas nastavene ako server ? teraz rozmyslam ze ked nastavim fedoru ako server bohvie ako sa to bude spravat ..

2008 server