» Poradna » Programy

Synchronizační program, jaký?

Popis funkce:
Program je neinstalován na dvou počítačích, hlídá zvolené adresáře a udržuje soubory skrze síť aktuální. Když je zaktualizován nebo votvořen či smazán soubor na počítači A, zaktualizuje se vytvoří nebo smaže se i na počítači B a naopak.
Hlavní účel - synchronizace a záloha pracovních souborů.

Odpovědi na otázku

Používám Super Flexible File Synchronizer

http://www.superflexible.com/...

ale k jinému účelu. Myslím že umí i to co chceš

Díky za rychlou odpověď. Neznáte nějaký freewarový program (nebo OpnS)?

DSynchronize
FreeFileSync
Allwaysync
syncexp
Synkron

Který je nej, nebo znáte lepší free alternativu ?

a co logika offline slozek jako standardni funkce windows, to by ti nestacilo?

Jednoznačne odporúčam Syncback. Je free a veľmi konfigurovateľný.