» Poradna » Mobily

Synchronizace z outlooku 2007 úkolů a poznámek + připojení k netu

Dobrý den,koupil jsem si nový lelefon Lumii 550 - zřídil jsem si windows účet (hotmail) a podařilo se mi na něj dostat kalendář i kontakty z outlooku 2007, ale úkoly a poznámky mi nejdou - poznámky se exportují do one note? Taky by mě zajímalo, jestli se jde připojit k internetu přes pc - pomocí kabelu. V pc mám internet (UPC)Prosím o pomoc. Děkuji.Petr

Odpovědi na otázku

a Lumia má systém win 10