» Poradna » Windows (a jiné OS)

Synchronizace souborů

Ahoj, mám takový problém a potřeboval bych ho nějak vyřešit.Mám kameru s kterou natáčím různé cvičení v mé obci v Hostivaři. Pak jedu do práce, která má dva routery, je v poliklinice a je tam počítač na kterém stříhám video a následně ho renderuji.. Během této doby jedu 10 km domů, kde mám internet 100/100 a další den (i když mám volno) frčím do práce, kde si 17 GB zrenderované video musím stáhnout na ext. hdd (jelikož tamní internet se za těma routerama a spoustě zaměstnancůvypadává, ale jede solidně) a zase frčím domů kde následné video uploaduji na youtube.Potřeboval bych poradit nějaký prográmek něco na způsob onedrive, kde soubor zrenderovaný v PC by se automaticky stáhl do nějakého uložiště a já bych si ho doma v pohodě mohl stáhnout. Onedrive akorát mi nabízí jen 5GB. U Onedrive u firmy mám krásných 1TB, ale mám poškozený tenant s tím, že nemám vůbec oprávnění (leč jsem admin celých Office365) a anglicky s nějakým operátorem co mi radí Powershell se vůbec nedorozumím. Takže je nějaké řešení?

Odpovědi na otázku

https://mega.nz/50GB v základu zdarmaJe k tomu také desktopový klient, který umí synchronizovat vybrané složky.

Souhlas