» Poradna » Web a internet

Synchronizace složek e-mailu

Ahoj,potřebuji nastavit synchronizaci doručené pošty tak aby se mi z poštovního serveru pouze stahovala. Problém je ten ze ve svem postovním klintovy chci mít doručené e-maily roztříděné do složek. Toto rozdtřídění už ale nechci mít na serveru s doručenou poštou protože si odsud poštu stahuje vícero uživatelů.Nějáký tip jak tohle nastavit?Děkuji.

Odpovědi na otázku

thunderbird, das POP3 bez mazania mailov na servri. Nastavis si filtre ake chces, a ked ti napr. pride email ABC@DEF.cz tak ti sa ti objavi v zlozke ABC

To ovšem vylučuje možnost použít synchronizaci a není možné použít IMAP. Takže zbyde jediné POP3. Jenže to ti přinese jiné problémy, třeba že se ti na server nezkopíruje odeslaná pošta. Možná rozumnější řešení bude nechat složku doručených tak jak je a z ní si příchozí poštu jen kopírovat (nepřesouvat) do vlastních složek, aby vše na serveru zůstalo jak to přichází.