» Poradna » Programy

Synchronizace Outlook - PC a NTB

Zdravím,

mám pracovní ntb, kde velmi využívám kalendář atp. Zároveň chci ale pracovní mobil Nokia nahradit Samsungem - a mám problém, že IT zaměstnavatele mi nechce dovolit instalaci SW a synchronizaci NTB a Samsung.
Proto mě napadlo synchronizovat (kalendář, kontakty, úkoly - ne maily!) mezi pracovním NTB a domácím PC a odtud to pak posílat do Samsungu.
Jde to nějak zařídit, aby to běželo automaticky třeba jednou denně?

Díky, G

Odpovědi na otázku

A nestacilo by Vám pouze překopírovávat datové soubory Outlooku mezi NTB a PC? Sice to není asi to co by jste žádal, ale je to zřejmě ta nejjednodušší a prozatímní volba.

1) jakou poštu zjednodušeně používáte SMTP\POP3 , IMAP, nebo MS Exchange?
2) Jedná se o MS Outlook nebo Outlook Express? Případně jaké verze?
3) Samsung ... ? jakej Co ten phone má za OS tedy pokud se to tak dá nazvat?
4) OS těch počítačů?

Je to Outlook, ne Express.
Ten telefon nemá SW
OS je XP

Jde o to, že ten Samsung má dual sim a řeší mi služební i soukromý telefon v jednom.
Třeba mi Samsung SW v práci nainstalují, ale obvykle se to nedělá a nechci investovat do tel a pak zjistit, že nebudu moct pracovat s kalendářem, což je pro mě KO kritérium.

Já myslel, že to jde docela snadno - pokud se musí dělat něco zásadního v XP, stejně k tomu asi nebudu mít dostatečná oprávnění - ach jo....

G

Je to Outlook, ne Express.
Ten telefon nemá SW
OS je XP

Jde o to, že ten Samsung má dual sim a řeší mi služební i soukromý telefon v jednom.
Třeba mi Samsung SW v práci nainstalují, ale obvykle se to nedělá a nechci investovat do tel a pak zjistit, že nebudu moct pracovat s kalendářem, což je pro mě KO kritérium.

Já myslel, že to jde docela snadno - pokud se musí dělat něco zásadního v XP, stejně k tomu asi nebudu mít dostatečná oprávnění - ach jo....

G

Je to Outlook, ne Express.
Ten telefon nemá SW
OS je XP

Jde o to, že ten Samsung má dual sim a řeší mi služební i soukromý telefon v jednom.
Třeba mi Samsung SW v práci nainstalují, ale obvykle se to nedělá a nechci investovat do tel a pak zjistit, že nebudu moct pracovat s kalendářem, což je pro mě KO kritérium.

Já myslel, že to jde docela snadno - pokud se musí dělat něco zásadního v XP, stejně k tomu asi nebudu mít dostatečná oprávnění - ach jo....

G