» Poradna » Windows (a jiné OS)

Synchronizace kalendáře Outlook a iPhone

nefunguje mi synchronizace ve směru z icloudu do outlooku. Při zadání schůzky do iphonu se schůzka objeví na icloudu, ale do outlooku již nedorazí. Přitom obráceným směrem (při zadání schůzky v outlooku), se během chvilky objeví schůzka na icloudu i v telefonu.

Odpovědi na otázku

Dobrý den,měl jsem podobný problém před nějakým časem a vyřešila to přeinstalace doplňku iCloude pro Outlook.Teď mi to začalo blbnout znovu, hledal jsem radu co s tím a nakonec jsem opět přistoupil k přeinstalaci doplňku. Akorát je třeba doplněk nejprve kompletně odebrat z PC (přes správce programů), stáhnout a znovu nainstalovat a nakonfigurovat. Jen přeinstalace nainstalovaného doplňku nefungovala. Je to práce tak na půl hodiny, ale opět to chodí. Uvidíme, jak dlouho...-mt-