» Poradna » Programy

Synchronizace hesel a záložek v Chromu cizího uživatele

Rozbalila jsem včera nový, zdůrazňují nový notebook. Stáhla si Chrome a přihlásila se v něm ke svému Google účtu. Po chvíli vidím, že záložek v něm mám podivuhodné moc. Po chvíli jsem zjistila, že nejenže společně s mými záložkami jsou mezi nimi i manželovy, ale vyjel mi i seznam jeho uložených hesel snad ke všem účtům, které má Samozřejmě, že jsem věc nezneužila. Naopak mu to oznámila. Nicméně tomu nerozumím ani já, ani on. Na jeho PC ani mobilu jsem se nikdy nepřihlásovala. Problém trvá i po reinstalaci Chromu. Nikde nemohu najít k tématu žádný komentář, ani návod, jak se problému zbavit. Máte někdo zkušenost a řešení? Vysvětlení?

Odpovědi na otázku

Čistě teoreticky mohlo u Google dojít k nějaké chybě, že sloučil data ze dvou účtů. Ovšem zkus se zamyslet, jak velká je asi pravděpodobnost, že by se chybou google sloučily ze všech miliard uživatelů zrovna tvůj a manželův? Takové náhodě určitě nevěříš ;) Takže za tím hledej lidský faktor, buď ty nebo manžel jsem omylem či záměrně účty nějak promíchali.