» Poradna » Ostatní

Synchronizace Google účet a MS Outlook

Zdravím,už je to delší doba, co jsem přestal používat MS Outlook a přešel na Thunderbird. Teď to vypadá, že se budu muset k Outlooku nejspíš vrátit a tak mě zajímá, jak synchronizovat kontakty a kalendář mezi Outlookem a google účtem? Už to Outlook konečně umí nativně, nebo je k tomu třeba nějaký další SW?

Odpovědi na otázku

ne neumí to nativně a umět nebude. Použít se musí nějaký sw, ale všechny které fungují bez problémů jsou placené. Řešení zdarma existují ale je to nespolehlivé.Jen blázen by se vracel k Outlooku když už používá Thunderbird. Pokud už na tom Exchange trváte (proč jinak přecházet na Outlook) tak si prostě kontakty a kalendář převeďte tam.

A nebo bych mohl přejít na kalendář a kontakty Outlook.com, s tím by Outlook problém být neměl ne? Jak to nejlépe přenést?

preco by si sa musel vracat? TB by som nevymenil za 7 outlookov ani keby OL nebol plateny

ja uz bych se taky nevracal. Nervy mam jen jedny a uplne staci to srani s Outlookem kdyz s tim nekdo ma problem.

Budu mít notebook, na kterém je Office včetně Otlooku a na který nesmím cokoliv instalovat. Mě MS Outlook nevadí, používal jsem to od verze 95, kdy se to ještě jmenovalo Sheduler+, nebo tak nějak, až do verze 2013, pak jsem přešel na Thunderbird. Jediné co požaduji, aby se kalendář, kontakty a maily synchronizovaly mezi počítačem a mobilem. U mailů to není nejmenší problém, ale u kontaktů a kalendáře už to tak snadný není.