» Poradna » Web a internet

Synchronizace Fotek Google

Zdravím, dá se nějak vypnout zpětná synchronizace Fotek Google? Jde mi o to, že když vyfotím mobilem něco, tak se to automaticky nahraje do Fotek Google - to je v pořádku, ale když pak něco ve Fotkách Google smažu, tak se to zároveň smaže i na místním uložišti v mobilu - to už v pořádku není a chci to vypnout.Doufám že chápete co tím myslím. Díky

Odpovědi na otázku

Chápeme, ale ty asi nechápeš, co to znamená synchronizace To není zálohování, ale udržování shodného stavu ve všech zařízeních.

to je asi pravda... já myslel že ty Fotky Google fungujou spíš jako automatická záloha než synchronizace

ggl fotky funguju nahowno, nesynchronizuje sa to automaticky s gdrivom. Musis to rucne kopirovat a potom mozes mazat kolko chces.

to máš jak v manželství, bud a nebo, obojí mít nebudeš moct