» Poradna » Mobily

Synchronizace Android apl. (Galerie, S Plánovač) s Facebookem

Zdravím, mám dotaz ohledně synchronizace událostí (kalendáře) a fotoalb z Facebooku, přímo do aplikací v Androidu (čili do S Plánovače a Galerie) (pozn. nejde mi o synchronizaci z telefonu na Facebook). Ještě před cca. 9 týdny tato synchronizace bez problému fungovala přes jednoduchou synchronizaci, která se objeví v nabídce Nastavení - Účty (Synchronizace apl. s Facebookem) po instalaci aplikace Facebooku do Androidu. Před 8 týdny jsem odjel služebně do zahraničí a abych šetřil mobilní data, utlumil jsem téměř veškeré aktualizace, automatická upozornění (Facebook, Messenger, Hangout, GMail, GoogleAps atd.). Teď po návratu jsem opět (snad vše) pozapínal, ale tato synchronizace stále nefunguje. Při pokusu o synchronizace se objeví hláška "Relace na Facebooku vypršela" a při opětovném pokusu o přihlášení napíše, že přihlášení se nezdařilo. Nevíte, kde je problém. Rád bych jej vyřešil bez instalací aplikací, které tuto synchronizaci nahradí. Díky.

Odpovědi na otázku

Mám úplně ten samej problém.. Jediné co jsem ale vygooglil je tato stránka :(

Ahoj,,mám ten istý problém..a neviem čo robiť...ty už si na to prišiel ako to riešiť??