» Poradna » Web a internet

Synchronizace 2+ Google drivů

Ahoj, je nějaká možnost jak "normálně" synchronizovat 2+ google účtů na jednom PC?,. V tom programu google sync je možnost pouze jednoho účtu. Našel jsem nějaké návody typu udělat v každém účtu jednu sdílenou složku a to sdílet mezi sebou.. ale tohle za prvé to není úplně super řešení a má to i ten problém, že G suite nejde nasdílet do soukromého google účtu a sdílet soukromý účet před firemní taky nechci..Díky za rady, E

Odpovědi na otázku

Mozna by šlo v pc udělat druhy účet a ten google zpoustet s pravý toho druhého.

jj vypadá to, že je to jediná možnost.. jel jsem podle tohoto návodu : https://www.hongkiat.com/blog/multiple-instances-g... umožňuje to spustit google sync 2x, takže se oba účty synchronizují v reálném čase

Tohle google disk sám o sobě neumí. Takže bys musel mít na jednom počítači oba disky a nějaký program, který by je vzájemně synchronizoval. Ale obávám se, že pro jednoho uživatele ti nepovolí google disk současně přihlášené dva účty, takže by to muselo jít nějak mezi více uživatelskými účty Windows Jinak záleží na tom, co a jak vlastně chceš synchronizovat, jestli by nestačilo nějakou složku z jednoho google disku sdílet druhému uživateli.

např. NAS od Synology umí tzv. CLoud sync takže ti do sebe synchronizuje a zálohuje cloud disků kolik chceš a následně si to připojíš všechno jako složku atp.

to je ako ked zapadnes s autom tak si zoberies traktor a dotiahnes iny traktor, ktorym to auto potom vyslobodis :)