» Poradna » Mobily

Synchronizace - Xiaomi Redmi 3

Dobrý den, prosím o radu. Koupil jsem si nový mobil značky Xiaomi Redmi 3. Týden jsem s ním byl naprosto spokojen, až do té doby než se mi začal mobil synchronizovat s google učtem. Teď se nemůžu dostat na Google Play. Prosím poraďte

Odpovědi na otázku

Zazálohovat a reset - tovární nastavení.

Co to přesně znamená "nemůžu se dostat na Google Play"?

Pripadne zaloha a nasledne reset do factory, potom update ROM na najnovsiu(miuios.cz) a nasledne dalsi reset do factory.Na miuios.cz ti urciet ludia poradia viac, ale toto je zakladna vec, ktoru treba urobit.