» Poradna » Ostatní

Symbol na displeji mobilu

Zdravím. Měl bych jen takovou otázečku. Na mobilu na displeji v levém horním rohu vedle ukazatele síly signálu mám symbol erbu a v něm křížek. Zajímalo by mě co ten symbol znamená? Nemám od telefonu manuál. Je to dovoz přímo z číny GAOXINQI H86. Dík moc za případné odpovědi na možná hloupou otázku

Odpovědi na otázku

Možná by to mohl být nějaký režim asi nwm. :D :)

Možná by to mohl být nějaký zapnutý režim (třeba letadlo ale trochu jinak ale zkus se podívat :D :)) zkus se podívat :D :)

podle mne je to kalibrace displeje