» Poradna » Web a internet

Sylpheed (emailový klient): vypnutí ikonky přílohy ve zprávě

Zdravím,neví někdo jak vypnout ikonku přílohy "text/html (x,y KB)", přímo v těle zprávy?Zkoušel jsem to v Nastavení - Společná nastavení - Zobrazení - Příloha: Show attached files first on message view - nezaškrtnuto, ale nic se nestalo... předem dík

Odpovědi na otázku

 | ChromeOS Chrome 51.0.2704.55

no treba skusit pohladat faq a help v programe alebo sa obratit na autora hiro-y (at) kcn.ne.jp