» Poradna » Mobily

Sygic

Ahojte, kúpil som navigáciu do mobilu Sygic voucher. Inštalácia orebehla vporiadku, len kolegovia ma upozornili, aby som si celú inštaláciu z mobilu zalohoval cez počítač na nejaké médium pre prípad nejakej poruchy mobilu, alebo mazania programu. Je to potrebné, ak mám kód, ktorý som použil na inštaláciu - nemôžem to v prípade poruchy použiť ešte ráz?Ďakujem.

Odpovědi na otázku

Pokud sis to koupil prez market, je to vazano na tve uziv jmeno na google, timpadem kdyz tel stratic znicis, tak se opet prihlasis an novem tel a nainstalujes nanovo.Pokud sis to koupil prez Sygic oficial, tak to netusim, to by melo byt v smlouve a licencnich podminkach.

Instalace je vázaná na IMEI telefonu. Reinstace (pro voucher edition) na telefon kde proběhla první instalace nebude problém.

v prípade migrácie na iné zariadenie napíš na support! cez sygic.com sa prihlísiš do svojho účtu. pre voucher edíciu máš v supporte úplne dolu na stránke kontaktný formulár (v pohode stačí písať česky alebo slovensky a v mojom prípade reset IMEI pôvodného zariadenia trvalo cca 3 dni(no bol v tom aj víkend ) pri opätovnej inštalácii na predchádzajúce zariadenie prebehla už aktivácia automaticky. ak sa chceš vyhnúť takýmto "štrapáciám" v nastaveniach nájdeš položku transfer a po inštalovaní sygic-u do nového zariadenia použiješ rovnaký postup: nainštaluješ a namiesto zadávania kľúča klik na transfer- hotovototiž pri migrácii na iné zariadenie trvajú len na prvej požiadavke na transfer do iného zariadenia! ďalšie už fungujú bez ich zásahu-teda inštaluješ do ľubovoľného počtu zariadení. samozrejme vždy bude edícia fungovasť len v poslednej inštalácii! v predošlých nepôjde