» Poradna » Notebooky

Sxstrace.exe problém

Dobrý den nedávno jsem si nainstaloval mortal kombat complete edition (požadavky splnuju) a najednou: Spuštění této aplikace se nezdařilo, protože její souběžná konfigurace není správná. Podrobnosti naleznete v protokolu události aplikace nebo použijte nástroj příkazového řádku sxstrace.exe. Prosím pomoc!

Odpovědi na otázku

" Spuštění této aplikace se nezdařilo, protože její souběžná konfigurace není správná." > Problem je ze se udelal neporadek v registrech, doporucuju dukladne promazat a vycistit napr. programem CCleaner ktery to procistit a pak uz to pujde jak ma.

nejde to

mě nejde stáhnout MMD (mikumikudance) události aplikace nebo použijte nástroj příkazového řádku sxstrace.exe . prosím pomoc

Chybí Ti Net Framework a VC++Toto si nainstaluj:http://www.vistax64.com/general-discussion/283887...

www.pc-help.cz/viewtopic.php?t=111991

nejde mi spustit internet přes Google vyhledávač, neustále chodí nějaká hláška o chybě ve stavovém řádku Googlu. Co s tím mám dělat? Díky!

Několikrát jsem to řešil.Nainstaloval jsem znovu Google nejnovější verzi a bylo po chybě.Všechno zůstalo zachováno jen v nainstalovaných programech se objevila u Googlu poznámka-změněno dne toho a toho.Nevím proč se to občas děje,ale vždy to tak vrátím do původního stavu.

Mám stejný problém ale nemůžu si znova aplikaci google nainstalovat protože mi nefunguje stahování přes Microsoft Store..

Mám to taky mám to skoro na vše ale to blbé je že nemůžu stahovat poraďte

Přestal mně fungovat Skype a Scenování

Nelze mně nastartovat Skype

vážení a milý je to grafickou kartou páč u NVIDIE mi to nikdy neudělalo a u radeonky neustále sám si to sice neumím vysvětlit proč ale u Risena to bylo přesně tak zkusil bych zda by to nevyřešil nějaký driver updater nebo aktualizace redist dc ++ nebo xvid

Dobrý den, chělajsem jako vždy otevřít Gogle Chrome a najednou: Spuštění této aplikace se nezdařilo, protože její souběžná konfigurace není správná. Podrobnosti naleznete v protokolu události aplikace nebo použijte nástroj příkazového řádku sxstrace.exe. Prosím pomoc!

please help me wit this/prosim pomocte my stim

Nelze spustit internet