» Poradna » Notebooky

SW pro vyplňování hesel přes otisk prstu

Ahoj,neznáte někdo nějaký SW na uchovávaní hesel tak abych najel na nějaký web kam se chci přihlásit a místo zadávání hesla bych přejel prstem po čtečce otisku prstu a došlo k jeho vyplnění. Před x lety jsem měl NTB od HP a požíval tam Simplepass a ten byl super teď jsem si opět pořídil HP a ačkoliv Simplepass funguje tak na něj nikdo léta nešáhl s nějakou sw inovací a do dnešní doby není moc použitelný nezná někdo nějakou dobrou náhradu?

Odpovědi na otázku

SW co jsem našel funguje buď podobně jako Hello ve W10 tedy jen k přihlášení do OS nebo nepodporuje W10. To tahle šikovná funkce vážně už na trhu nemá uplatnění?