» Poradna » Programy

SW pro obnovu umístění ikon na ploše PORTABLE WinX

Potřebuji PORTABLE SW free pro obnovu umístění ikon na ploše MS-Windows XP.
V současnosti užívám IconRestorer (musí se nejdříve instalovat, ale kopie na flešce je funkční bez instalace). Vadí mi jen, že se musí vždy nejdříve načíst obnovovací soubor a teprve potom obnovit.
Neuspokojil mne DeskSave (zmateční logika) a ještě jeden, ale jméno jsem již zapomněl.

Odpovědi na otázku

"... Vadí mi jen, že se musí vždy nejdříve načíst obnovovací soubor a teprve potom obnovit. ..."
nezobere soft ako vstupny parameter meno obnovovacieho suboru ?