» Poradna » Programy

SW na elektrické obvody

Takže hledám starší program,měl jsem ho na CD,ale bohužel už jsem ho nenašel cca 5 let dozpátku možná i více.Hledal jsem podobné programy,ale všechny fungujou na principu schémat.Tento program měl jenom lištu s objekty (žárovka,vypínač,tlačítko a podobně) a fungoval rovnou (dal jsem např zdroj,odtoho čára k žárovce - poté k vypínači- zdroj a při zmáčknutí vypínače začal svítit.)Bohužel si nevzpomenu na název,kdyby někdo věděl budu rád.Děkuji

Odpovědi na otázku

Víš, že já taky na škole ale nemám ho a název nedám. Bohužel nemohu si pamatovat vše.

Podle popisu by to mohl být Electronic Workbench. Na Googlu jsou típnuté obrázky, třeba je to co hledáš.

Tak nakonec jsem to našel,je to Crocodile Clips 3 elementary edition,ale děkuji za snahu a pomoc při hledání

nějak takhle to vypadalo http://www.google.cz/imgres