» Poradna » Ostatní

SW - Hry pro Joystick

Hoj,koupil jsem si Joystick a celkem mě to baví hlavně SkyDrift (akční-závodní hra). Ale je to furt to stejné,zkoušel jsem simulátory od Microsoftu,ale to je brutální nuda. Čekám na Star Citizen,neznáte nějakou dobrou leteckou/vesmirnou hru abych mohl trénovat ?Nechci simulátor,kde se unudím k smrti,spíš něco akčnější.. s lepší grafikou? :§War Thunder / World of Warplane atd... nejsou ptimalní pro joystick ,měl bych handicap...Předem díky za vaše rady.

Odpovědi na otázku

Když nechceš simulator tak štípni nějake aero takovy Airbus A380 s tím by ses nenudil.

Simuátor se nazývá většina těchto her,ale spíš něco,kde furt něco dělám (bojuje,vyhýbám se překáždám atd..) a ne,že budu tupě koukat na monitor,jak autopilot leti 20 min rovně :D Něco závondé,ale nejvíc se těším na Star Citizen ,proto trénuju :)

LOMAC například. Nebo IL-2 Sturmovnik, pro tebe jako primitiva, spíše ten sturmovnik.

HAWX / HAWX 2. Joystick je v tom použitelný a je to akční arkáda.