» Poradna » Ostatní

Svítilna pro mobil bez reklam a aby s ní fungoval foťák

Dobrý den, sháním do svého nového mobilu svítilnu bez reklam a aby se se zaplou svítilnou dalo natáčet video a dělat fotografie. Měla jsem to u starého mobilu, ale ten mi definitivně odešel a vůbec nevím, jakou jsem měla aplikaci. Pokud budete mít nějaký typ, prosím o něj.Děkuji Jana

Odpovědi na otázku

Zdravím, když pustíte foťák v mobilu a zapnete blesk, tak když budete fotit se dioda rozsvítí. To samé když budete natáčet, tak v tu chvíli kdy zapnete natáčení, tak se dioda sama rozsvítí a zhasne až přestanete natáčet.

Nepíšeš, jaký máš nový mobil. Pro stálé svícení při focení mi stačí dát u foťáku blesk na Zapnuto a v miniaplikacích zapnout Svítilnu. Při natáčení videa blesk na Zapnuto svítí trvale, jak už psal kolega.

Mám Samsung J5. Zkoušela jsem zapnout při focení svítilnu z miniaplikací, ale napsalo to, že nelze zapnout. Při aktivním blesku u kamery to jde