» Poradna » Mobily

Svítilna na mobilu

ahoj je pravda že když svítíte pomocí nějaké aplikace na telefonu Bleskem u foťáku tak se ničí ???

Odpovědi na otázku

Ne.

Na mobilu není "blesk", ale vysoce svítivá LED dioda, podobně jako v moderních LED svítilnách.

to máš asi prahdu špatně sem to napsal a souhlasim s tebou

Ano aktivací blesku na foťáku dochází k opotřebení bleskového reflektoru: Jako svítilnu doporučuji použít zobrazení bílého obrázku, kde je zobrazena jen bílá plocha - posvítíte si a ničemu to nevadí. Kvalitní display u mobilu při rozumném používání vydrží 75 let.

Kde jsi sebral tuhle blbost?

Uz jsi někde viděl blesk, který místo záblesku trvale svítí?