Svítí červeně CPU LED dioda na základní desce

Zdravím, potřeboval bych poradit, svítí mi červěně LED dioda na základní desce s označením CPU, počítač jede v pohodě bez problémů, svítí to pouze při zapnutí PC, jakmile se rozběhne dioda zhasne. Nevíte někdo co to může být?

Odpovědi na otázku

Funguje to ? funguje.Vůbec bych si toho nevšímal pokud vše běží jak má.

Funguje funguje, jen aby náhodou právě tam nebylo něco pokaženýho nebo já nevim co by to mohlo být

Hele nedalo mi to a otestoval jsem si to u sebe.Dělá mi to v podstatě to samé.Po zmáčknuti power tlačítka se mi rozsvítí CPU kontrolka na cca 5 sekund a pak zhasne. Takže nejspíše běžná věc :)

Okk

Já trochu tuším co to je, ale nechci plácat nepodložené informace. Tak bude nejlepší když se podíváš do manuálu k desce, tam bude jasně popsané co to znamená.

taknějak tuším, že v případě problému by ta LEDka nezhasla. Chová se to tím pádem stejně jako kontrolky v autě...ale tys asi za volantem ještě neseděl co?

Uz sedim sedim , a popravde me tohle nenapadlo a asi to tak bude.