» Poradna » Mobily

Svislé čáry přes celou obrazovku

Zdravím,mému kamarádovi se povedlo rozbít si sklo na telefonu (dotyk). Po jeho výměně se ovšem na telefonu objevilo několik (10?) tenkých šedých svislých čar v pravidelných odstupech. Jsou vidět jen na světle nebo při pohledu z úhlu. Může se jednou o vadu způsobenou při opravě? Špatný kontakt nebo prostě zmetek? Nějaké rady?

Odpovědi na otázku

Reklamovat opravu

mému kamarádovi... ahakaždopádně měla být oprava reklamována už na místě

Věřit mi nemusíte, ale opravdu se to nestalo mně...

Při opravě testují, že všechno chodí, ty jako zákazník se pak při převzetí ještě musíš přesvědčit, že vše je v pořádku a to také stvrdíš podpisem (proto si já opravy nenechávám posílat, dojedu si pro danou věc). Pokud byla oprava provedena pokoutně, neodporně a proto je daný problém, záruka je pryč - nevím jak to máš, ale pokud hodně poprosíš v servisu, jistě to dají (bude-li to možné) do pořádku za nějaký ten zlaťák.