» Poradna » Notebooky

Světlé mapy a pruhy na displeji Asus transformer mini

Dostal se mi do ruky tento mini notebook s odpojitelnou klávesnicí. Na displeji má světlé nepravidelné plochy a světlé pruhy. Zajímalo by mě jediné, jde podle Vás spíš o závadu displeje nebo o závadu elektroniky na základní desce? Bohužel tu není možnost vložit foto.

Odpovědi na otázku

Foto samozřejmě vložit lze. Nahrej ho na ctrlv.cz a sem pak hoď odkaz. Ale na 99,9% je to přimo v displeji.

Tady je odkaz: https://ctrlv.cz/zM6k Uživatel ale tvrdí, že na to vilil pivo a protože je to vlastně tablet s odpojitelnou klávesnicí, je možný i to, že to nalil až na základní desku.