Svchost.exe a připojení k internetu

Čusko všem asi před hodkou mě začal zlobit svchost.exe a vytěžuje mi procesor na 50% nvm kdo ten spi... program vymyslel a na co je ale ser.... mě to, potřebuju radu protože jsem zkoušel vypnout net tak až pak vytižení klesne na nulu, ale jakmile zapnu modem a internet najede i těch 50% z toho svchost.exe ma někdo nějakou radu o co se může jednat, jestli je to mojím modemem nebo internetem, nebo systémem, a plska nějakou normální radu třebas od lidí které potkal stejný osud:DD zatím a dík.

Odpovědi na otázku

Nefunkční Windows Update, je tu o tom popsáno mnoho příspěvků, stačí pohledat.

Jj vím koukal jsem ty příspěvky ale moc mi to nepomohlo, a to sem je dal i zakázat ty aktualizace, a nic pořád tam je a když ho kilnu tak mi spadne do modré smrti, a pak systém znova najede, je to zajimavé zkusím ještě pohledat.

"Čusko všem asi před hodkou ... " dalej necitam, zmylil sis server.