» Poradna » Programy

Svatky a oslavy behem roku...pomozte mi prosim z programem.

mam udelat takovou osu na ktere budou zobrazeni vsechny oslavy a svatky (ne jmena), ktere slavime behem roku  enbo ktere jsou zjaimave a zabavne.Takze napr.: 14.2. Valentyn8.3. MDZ21.3. Prvni jarni den??.4. Velikonoce31.4. Carodejnice1.5. 1.Maj1.6. Den deti30.6. Zacatek prazdnin1.9. Zacatek skoly (ne VS) ;o)28.10. VRSR5.12. Mikulas a Cert si te odnesou do pekla24.12. Vanoce - zase dostanu slipy a ponozky31.12. Nepamatuju si nic....SilvestrNeivm kdy se slavi St.Patrick Day a dalsi zahranicni svatkyPOMOZTE mi prosim at tomohu dodelat a odevzdat... Pavel

Odpovědi na otázku

Zahraničních svátků je docela dost, ono taky "zahraničí" je široký pojem  Našel jsem třeba tohle http://www.earthcalendar.net/_php/datesearch.phpMožná někdo bude znát lepší.

15. 3. 98mé výročí vynalezení sportovní obuvi (Jordano Adidas)

VŘSR je 7.11.paxi tam ještě dej 1.1. vznik Australského svazu