» Poradna » Ostatní

SVÁŘEČKA

CUS LIDI CHTĚL BYCH SE OPTAT JESTLI LZE NĚJAKÝM ZPŮSOBEM USMĚRNIT SVÁŘEČKU NA KOVY POMOCÍ DIOD NEBO NĚJAKÉHO MŮSTKU. DÍKY ZA ODPOVĚĎ

Odpovědi na otázku

Aniž bych řešil, proč se ptáš tady...http://www.elektrika.cz/diskuse/elektrotechnici/n...

Milý jendo, někdy zkus otevřít PC a prohlédnout si vnitřek. Vsadím se, že svářečka tam nebude. Navíc ten dotaz je nesmyslný. Svářečku jde natřít, naleštit apod., ale rozhodně nejde svářečku usměrnit. Ani kdybys to napsal ještě většími písmeny.