Surface pro 3

kde koupit surface pro 3,přes microsoft česká republika ?,nebo přes ebay,nebo jinde.dík

Odpovědi na otázku

Dobrý den, mám tip na "jinde". Udělejte si výlet do Drážďan a v nákupním centru Elbepark, ke kterému dojedete na dohled po dálnici, je mimo mnoho jiných i jeden obchod s počítači a Surface Pro 3 je tam vystavený. Můžete si ho rovnou vyzkoušet a koupit, anebo si to také třeba na základě praktické zkušenosti rozmyslet Ne že bych proti tomu hardwaru něco měl, naopak se mi velmi líbí, ale na vlastní špatné oči jsem tam uznal, že je pro mne jeho displej příliš malý a čekám na 14" Surface Pro 4.