Support for up to 2 GB system memory

Zdravím, ze specifikací základové desky jsem zjistil: DDR2 400 / DDR2 533 (2 banks) Support for up to 2 GB system memoryznamená to, že do PC mohu dát max 2GB, nebo 2x2GB?Díky

Odpovědi na otázku

max 2GB. To je kolko rocna doska? 200?

Rok 2007

A to chceš používat dnes?

Ale myslím, že u některých motherboardů lze překročit paměť podporovanou výrobcem. Dalo by se tam teoreticky dát 4 GB?

Samozřejmě, dát to tam nepochybně můžeš. Akorát ti potom nesmí vadit, že to nebude fungovat. Můžeš nám říct jediný rozumný důvod, k čemu ti bude deska z roku 2007? Co tam hodláš provozovat a jaký máš procesor?

Viděl jsem na yt video, kde rozjeli na notebooku z roku 2000 4GB ram, tak co ma být?

ja som videl, ze chlapik zjedol 3 kila gulasu a co ma byt? Nezjes 3 kila gulasu? https://www.youtube.com/watch

A k čemu ti to bude? Jako myslíš, že 4GB je to rozhodující, aby z toho byl použitelný počítač? Však to tam nacpi a zkus to, ne? Co ti brání? Jen počítej se dvěma věcmi. 1) s velkou pravděpodobností tam těch 4GB fungovat nebude a hlavně 2) i kdyby 4GB fungovalo, tak ti to k ničemu nepomůže, protože pořád budeš mít zoufale slabý procesor, který nic nerozjede.

a keby mal aj turbo silny procesor, stale je 4GB malo...

Jj, dnes už jo, i když Windows XP na tom jely slušně

Ne, pouze 2GB celkem, což je k ničemu. Na tom nic použitelného nepojede.

Lubuntu a použít jako surfovadlo pro nenáročného uživatele... Jinak asi k ničemu.