» Poradna » Ostatní

Super

Dobry den, pokud mate zajem o listek na MS 2004 v hokeji (3.5.04., A1-D1, Cesko-Kanada, sektor 119), tak mne kontaktujte. Cena za listek je 5000 Kc, (tedy za 2 listky 10 tis.). mil_acek@post.cz P.S.:Dohoda mozna

Odpovědi na otázku

miláčku, polib mi ... i s hokejem.

tak toto je uz dobra ko....tina

Utri si s nimi zadnicu. Stavim sa ze svoj zisk uvedies v danovom priznani a zdanis ho, ze? "Ceny vstupenek na utkání v základních skupinách se budou pohybovat od 180 do 490 korun, na semifinále od 880 do 1820 korun. Nejvíce fanoušci zaplatí za lístek na finále, až 3580 korun."

pražská buzno, už volám zásahové jednotce aby si pro tebe přijeli

Tak si s nima vytri svoji PRDEL a neotravuj.Koho zajima nejaky blby hokej.

Z vysky zvolna seru na cely hokej metrakovym shitem...

Tak právě jsem zjistil tvoji IP adresu a už dávám podnět k tresnímu stíhání za klamamání spotřebitele. Začne to s ČOI (česká obchodní inspekce) a bude to mít dohru u soudu. Já ti dám nezákoně se obohacovat na cizí účet.

Takové hajzlíky mám strašně rád !!!!

Máš jestě nějaký? Potřeboval bych jich deset.